STANDEN

1e

TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenVoorTegen
1 Samba6510163521
2 Man Cave5401122614
3 FC Papichullos421172317
4 SPC van Wensen en de Jongh520361922
5 078MGZN520361925
6 Bootjesteam610531625
7 Elephant410331420
8 derbystarz310231422

2e

TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenVoorTegen
1 Artiflex5500154317
2 P.T.T.4400124013
3 Van Stenis Service5311103221
4 Superiors411242837
5 Houdini`s611442026
6 FC Blaze503232536
7 KDS510432034
8 Partytentverhuur Drechtsteden41033529

3e

TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenVoorTegen
1 Old Boys6600186221
2 Helden van de velden6600186222
3 Rijschool Falcon5401123227
4 Cozmic United630392726
5 FC Soep521272526
6 Krohne Altometer421172322
7 Smit Mode520362229
8 Catenaccio511341833
9 De Reserves501411934
10 t Erfje501411734
11 Kanaries601511447

4e

TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenVoorTegen
1 FC Aloha6501152915
2 Afgelast FC550015228
3 YNWA6402122617
4 MPS Advies&Interim5311103123
5 Brandweer Dordrecht621372320
6 Hardcab521272022
7 Van Dongen520362923
8 Belmar Keukens520361718
9 Brandaris4202679
10 FC HG511342026
11 EA Boys510431324
12 FC Amega500501244

5e

TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenVoorTegen
1 FC Zuidgeest5500154715
2 Rising Stars5401122813
3 La roga JC5401122721
4 Epibreer United530293316
5 De Broekies530293023
6 dbr520361528
7 Q Makelaars520361429
8 Sportcentrum Dordrecht510431834
9 De Novo510431130
10 FC Vijftigklus.nl500501327

6e

TeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenVoorTegen
1 Goudswaard FC5410135219
2 De Schapenkoppen5410133113
3 AdG Interim Management5311102821
4 Polderboys430191713
5 The Rebels621372024
6 L.V.V.520361915
7 Het Laatste Rondje52036916
8 FC De Drechtenaeren610531638
9 Oncomfortabel United510431324
10 RB Zaalsburg410331133

Extra aandachtspunten 2018/2019

COMPETITIE PROGRAMMA:

1e en 2e klas bestaat uit 8 teams, spelen 3x tegen elkaar, is 21 wedstrijden.

3e klas bestaat uit 11 teams, is 20 wedstrijden, spelen tevens een extra toernooi op 08 april 2019 in de Deetoshal. Inschrijven bij Theo Korevaar.

4e klas bestaat uit 12 teams, is 22 wedstrijden.

5e en 6e klas bestaan uit 10 teams, is 18 wedstrijden. Spelen tevens 4 Play-off wedstrijden die meetellen voor het kampioenschap en degradatie. Play-off start op 25-03-2019. Het programma voor de Play-offs kan je ook op de website vinden, kies hiervoor Recreatie\programma en kies Toon alle wedstrijden. De play-off wedstrijden zijn gecodeerd als volgt: Nr x 5e klas (5e) of Nr x 6e klas (6e). De namen van de teams worden later ingevuld.

AFMELDEN:
De boete voor afmelden is €30, mits er een goede/dringende reden is. Het bestuur beslist hierover.


NIET KOMEN ZONDER AFMELDEN:
Komt een team niet opdagen zonder afmelding dan moet er een boete van €50 worden betaald. En het team kan uit de competitie worden gezet. Het bestuur beslist hierover.

TUCHTZAKEN:
De tuchtcommissie is te bereiken via email: tuchtcommissie@dzsonline.nl
De tuchtcommissie zal dit seizoen strenger en sneller de tuchtzaken afhandelen. Wij accepteren geen verbaal en of fysiek geweld in en rondom het veld, dit geldt voor spelers, begeleiders en/of toeschouwers van een team. Bij een gegeven rode kaart mag de bewuste speler de eerst volgende wedstrijd NIET spelen.

ZAALDIENST:
Neem je taken als zaaldienst serieus en probeer een echte assistent te zijn voor de scheidsrechters. Onderop het wedstrijdformulier staan de taken die wij van jullie verwachten.

KLACHTEN OF OPMERKINGEN:
Voor eventuele klachten, opmerkingen of adviezen kan je contact opnemen via: info@dzsonline.nl of via Koos Dolderman 06-22390735

AANSPRAKELIJKHEID:
Een speler die uitkomt voor DZS moet zelf zorg dragen voor een verzekering. De stichting stelt zich niet aansprakelijk voor aan deelnemers en/of bezoekers overkomen ongevallen. Ook voor vermissing en/of beschadiging van eigendommen kan de stichting niet aansprakelijk worden gesteld.

SPORTHALLEN:
Wij zijn met zijn allen als gast aanwezig in de sporthallen. Wees zuinig op het interieur en ruim na afloop van de wedstrijd je rommel op, laat de kleedkamer netjes achter. Zo kan een ander ook weer lekker douchen.

OMGANGSREGELS:
1) Spreek de scheidsrechter aan als: scheidsrechter.
2) Scheidsrechters noemen de spelers ook niet bij naam.
3) Spreek zoveel mogelijk in de Nederlandse taal.
4) Corrigeer een medespeler als hij over de schreef gaat, of laat hem even "afkoelen" op de bank.
5) Verbaal of fysiek geweld horen niet thuis bij DZS.


Gezocht: Scheidsrechters